Mokėjimo būdai

Sumokėti už užsakytas prekes galite:

• Naudojantis elektronine bankininkyste

Užpildykite užsakymą ir apmokėjimui pasirinkite "Paysera" bei savo banką. Tuomet būsite nukreipti tiesiai į pasirinkto banko internetinės bankininkystės prisijungimo puslapį. Suvedus prisijungimo duomenis, jau matysite užpildytą mokėjimo pavedimo formą, ją tiesiog reikės patvirtinti ir užsakymas iš karto bus pateiktas.

Jeigu nenorite mokėti per banką, galite pasirinkti "Mokėjimas Maxima kasose". Atkreipkite dėmesį, kad Maxima kasose, būtina pateikti atspausdintą kvitą su kodu. Mokėjimo kodas nuo mobilaus įrenginio nėra skenuojamas. Neturint atspausdinto kodo, Maxima darbuotojai pasilieka teisę jūsų neaptarnauti (sąskaita sugeneruojama Paysera mokėjimų sistemoje).

Užsakymai apdorojami tik gavus apmokėjimo patvirtinimą.

• Bankiniu pavedimu

Užpildykite užsakymą ir apmokėjimui pasirinkite "Mokėjimas pavedimu". Į užsakymo metu nurodytą el. paštą gausite užsakymo patvirtinimą, kartu su sąskaitos numeriu. Patikrinkite užsakymą ir jeigu viskas sutampa (užsakytos prekės, Jūsų duomenys, pasirinktas pristatymo būdas), atlikite pavedimą. Užsakymai apdorojami tik gavus apmokėjimo patvirtinimą.

• Jeigu esate kitos šalies rezidentas.

Mokėjimus galite atlikti kaip bankiniu pavedimu, taip ir per "Paysera" (Paysera veikia ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje rinkoje (šalių sąrašą galite rasti čia). Pasirinkite "Paysera" ir Jūsų banką. Jeigu bankų sąraše nėra Jūsų banko, patikrinkite ar viršuje yra pasirinkta Jūsų šalis. 

• Atsiskaitymas grynais šiuo metu nepalaikomas.

Norint apmokėti užsakymą grynais, rinkitės "Paysera" ir sąrašo apačioje atsiskaitymo būdą “MAXIMA kasose” arba “Paprastu pervedimu arba grynais banke”. Jums reikės atspausdinti Paysera sistemoje sugeneruotą sąskaitą ir pateikti ją atsiskaitymo metu.