Prekių pristatymas

Šiuo metu galime pasiūlyti šiuos pristatymo būdus (Lietuva):

1. Prekių atsiėmimas iš LP Express paštomatų - 2.99 Eur (NEMOKAMAS - užsakymams, kurių vertė 79€ ir daugiau)

2. Prekių atsiėmimas iš Venipak, Omniva, DPD paštomatų - 3.29 Eur (NEMOKAMAS - užsakymams, kurių vertė 79€ ir daugiau)

3. Prekių pristatymas Lietuvos paštu (siunta bus pristatyta iš pašto į kitą skyrių arba gavėjo adresu) - 2.99 Eur (NEMOKAMAS - užsakymams, kurių vertė 99€ ir daugiau )

4. Prekių pristatymas kurjeriu - 5.99 Eur (NEMOKAMAS - užsakymams, kurių vertė 99€ ir daugiau)

5. Prekių pristatymas į namus (tik Vilnius) - 2.49 Eur (NEMOKAMAS - užsakymams, kurių vertė 49€ ir daugiau) Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu, prieš tai su Jumis susisiekus. Pirm.-penkt. iki 17:30 prekių pristatymas nevykdomas.

6. Prekių pristatymas į namus (Vilniaus apsk., Zone1) - 3.99 Eur (NEMOKAMAS - užsakymams, kurių vertė 79€ ir daugiau) Prekės pristatomos į šias gyvenvietes: Rudamina, Juodšiliai, Valčiūnai, Pagiriai, Vaidotai, Lentvaris, Bukiškis, Avižieniai, Riešė, Nemėžis, Didžiasalis, Galgiai, Grigaičiai, Skaidiškės, Zujūnai, Gineitiškės. Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu, prieš tai su Jumis susisiekus. Pristatymas pirm.-penkt. nuo 18 val., šeštad. nuo 12 iki 18 val.

7. Prekių atsiėmimas (Vilnius) - nuo 0.00 Eur (užsakymams nuo 4€; mažesniems - 0.49 Eur) Kai tik prekės bus paruoštos apie tai būsite informuotas el. paštu.

* Atsiimti prekes galite privažiavus šiais adresais. Tik atsiėmimas - fizinės parduotuvės nėra (paspaudus nuotrauką būsite nukreipti į Google žemėlapius):

Vilkpėdės g. 2A, Vilnius / pirm.-penkt. 8-17 val.

Minties g. 48, Vilnius / pirm., trečiad., penkt. po 18 val.


Pristatant prekes kurjeriu arba per paštomatus ir Pirkėjui laiku neatsiėmus užsakymo, pinigai, sumokėti už prekių pristatymą, nėra grąžinami ir Pirkėjas įsipareigoja papildomai sumokėti už siuntos grąžinimą Pardavėjui. Siunčiame į ES ir kitas šalis (gali būti išimčių).

Dėl prekių pristatymo į kitą šalį prašome parašyti mums, nurodant Jūs dominančias prekes ir kiekį (nepamiškite nurodyti į kurią šalį norite kad būtų išsiųstas užsakymas). Mes patikrinsime ar prekių nėra draudžiamų siųsti į gavėjo šalį daiktų sąraše ir atsiųsime Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą. Pristatymo išlaidas apmoka užsakovas.


Prekių pristatymas į kitas šalis per siuntų savitarnos terminalus (paštomatus):

Latvija: Venipak* - 5.99 Eur; DPD, Omniva* - 6,99 Eur

(* užsakymams, kurių vertė 99€ ir daugiau - 0€)

Estija: Omniva* - 7,99 Eur; DPD - 9,49 Eur

(* užsakymams, kurių vertė 99€ ir daugiau - 0€)

Lenkija - DPD - 21,99 Eur


Prekių pristatymas į kitas šalis paštu - nuo 11,29 Eur

Rinkitės "Pristatymas paštu". Jeigu sąraše neradote savo šalies, susisiekite su mumis


Prekių pristatymas į kitas šalis kurjeriu - nuo 14,59 Eur

Rinkitės "Pristatymas kurjeriu". Jeigu sąraše neradote savo šalies, susisiekite su mumisPrekių į Rusiją ir Baltarusiją šiuo metu nesiunčiame!